Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 2016/2017 Bahar Dönemi Ders Programı

Bilgisayar Mühendisliği 1. Sınıf
SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00-08:50  

MAT 112

MATEMATİK II

(AMFİ I)

Prof.Dr. Ziya YAPAR

09:00-09:50  

FIZ 112

Fizik II

(AMFİ I)

Yrd.Doç.Dr. Ferudun KESKİN

 

BIL 110

OLASILIK TEORİSİ

(D 103)

Yrd.Doç.Dr. Elif Otkun ÇEVİK

MAT 112

MATEMATİK II

(AMFİ I)

10:00-10:50  

FIZ 112

Fizik II

(AMFİ I)

 

MAT 112

Matematik II

(AMFİ I)

Prof.Dr. Ziya YAPAR

 

BIL 110

OLASILIK TEORİSİ

(D 103)

11:00-11:50  

FIZ 112

Fizik II

(AMFİ I)

 

MAT 112

Matematik II

(AMFİ I)

BIL 110

OLASILIK TEORİSİ

(D 103)

 

 

13:00-13:50  

BIL 102

ALGORİTMA VE PROGRAMLAMA II

(D 102)

 

Uzm. Soheila VAFAEİ

14:00-14:50  

BIL 102

ALGORİTMA VE PROGRAMLAMA II

(D 102)

15:00-15:50  

Bil 102

Algoritma ve Programlama II

(LAB)

 

Uzm. Soheila VAFAEİ

16:00-16:50  

Bıl 102

Algoritma ve Programlama II

(LAB)

 

 

 

 

 

 

 

Bilgisayar Mühendisliği 2. Sınıf
SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00-08:50
09:00-09:50  

BIL 210

VERİ YAPILARI

(LAB)

Öğr.Gör. Levent YAVUZ

MHN 220 MÜHENDİSLİK MATEMETİĞİ

(D 102)

Doç.Dr. Aytap SEZER

10:00-10:50 BIL 210

VERİ YAPILARI

(LAB)

 

MHN 220 MÜHENDİSLİK MATEMETİĞİ

(D 102)

11:00-11:50 BIL 210

VERİ YAPILARI

(LAB)

 

MHN 220 MÜHENDİSLİK MATEMETİĞİ

(D 102)

12:00-13:00
13:00-13:50  

BIL 224

BİLGİSAYAR MİMARİSİ

(D 102)

Yrd.Doç.Dr. Wael ABDULLAL

BIL 202

OTOMATA TEORİSİ

(D 102)

 

Uzm. Soheila VAFAEİ

14:00-14:50  

BIL 224

BİLGİSAYAR MİMARİSİ

(D 102)

BIL 202

OTOMATA TEORİSİ

(D 102)

15:00-15:50  

BIL 224

BİLGİSAYAR MİMARİSİ

(D 102)

BIL 202

OTOMATA TEORİSİ

(D 102)

16:00-16:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bilgisayar Mühendisliği 3. Sınıf
SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00-08:50  

BIL 306

BILGISAYAR AĞLARI  (LAB)

Öğr.Gör. Levent YAVUZ

09:00-09:50  

BIL 304

VERİ TABANI YÖNETİMİ

(LAB)

Öğr.Gör. Levent YAVUZ

BIL 338

YAPAY SİNİR AĞLARI

(D 103)

Yrd.Doç.Dr. Wael ABDULLAL

BIL 306

BILGISAYAR AĞLARI  (LAB)

10:00-10:50  

BIL 304

VERİ TABANI YÖNETİMİ

(LAB)

BIL 338

YAPAY SİNİR AĞLARI

(D 103)

11:00-11:50  

BIL 304

VERİ TABANI YÖNETİMİ

(LAB)

BIL 338

YAPAY SİNİR AĞLARI

(D 103)

12:00-13:00
13:00-13:50  

BIL 308

SİSTEM PROGRAMLAMA

(D 103)

Yrd.Doç.Dr. Wael ABDULLAL

BIL 306 BILGISAYAR AĞLARI

(D 103)

Öğr.Gör. Levent YAVUZ

BIL 350

VERİ GÜVENLİĞİ

(D 103)

Yrd.Doç.Dr. Wael

ABDULLAL

BIL 332

SAYISAL İŞARET İŞLEME

(D 102)

Yrd.Doç.Dr. Rıfat BENVENİSTE

14:00-14:50  

BIL 308

SİSTEM PROGRAMLAMA

(D 103)

BIL 306 BILGISAYAR AĞLARI

(D 103)

BİL 350

VERİ GÜVENLİĞİ

(D 103)

BIL 332

SAYISAL İŞARET İŞLEME

(D 102)

15:00-15:50  

BIL 308

SİSTEM PROGRAMLAMA

(D 103)

BIL 350

VERİ GÜVENLİĞİ

(D 103)

BIL 332

SAYISAL İŞARET İŞLEME

(D 102)

16:00-16:50

 

 

 

 

 

 

 

 

Bilgisayar Mühendisliği 4. Sınıf
SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00-08:50
09:00-09:50  

BIL 434

PARALEL BİLGİSAYARLAR

(D 102)

Yrd.Doç.Dr. Wael

ABDULLAL

10:00-10:50  

BIL 434

PARALEL BİLGİSAYARLAR

(D 102)

11:00-11:50  

BIL 434

PARALEL BİLGİSAYARLAR

(D 102)

12:00-13:00
13:00-13:50  

BIL 442

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

(LAB)

Öğr.Gör. Levent YAVUZ

BIL 404

YAPAY ZEKA

(D 102)

Prof.Dr. Vasıf

NABİYEV

14:00-14:50  

BIL 442

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

(LAB)

BIL 404

YAPAY ZEKA

(D 102)

15:00-15:50  

BIL 442

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

(LAB)

BIL 404

YAPAY ZEKA

(D 102)

16:00-16:50

 

Program Son Güncelleme Tarihi 15.02.2017 Saat:17:00