10.10.2017

AVRASYA ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
2017-2018 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI DERS PROGRAMI
GÜN VE SAATLER 1. YARIYIL 3. YARIYIL 5. YARIYIL 7. YARIYIL
PAZARTESİ 08:00-08:50     MAT211 Diferansiyel Denklemler Prof.Dr. Ziya YAPAR (AMFİ I)        
     
09:00-09:50 Bil101 Algoritma ve Programlama I Yrd.Doç.Dr. Wael ABDULAL (D104)    
   
10:00-10:50 BIL223 Nesneye Dayalı Programlama Öğr.Gör. Levent YAVUZ D(103)    
   
11:00-11:50    
   
13:00-13:50   Bil201 Ayrık Yapılar Yrd.Doç.Dr. Wael ABDULAL (D103)   BIL451 Mobil Uygulama Geliştirme  Öğr.Gör. Levent YAVUZ LAB
   
14:00-14:50    
   
15:00-15:50    
   
16:00-16:50 AVU001 Akademik Danışmanlık Ve Oryantasyon      
     
17:00-17:50        
       
             
SALI 08:00-08:50        
       
09:00-09:50        
       
10:00-10:50 MAT111 Matematik I Prof.Dr. Muhammet KAMALİ (AMFİ I) Bil219 Sayısal Tasarım Yrd.Doç.Dr. Alaa  ELEYAN (D203)   Bil411 Mikroişlemciler Öğr.Gör. Levent YAVUZ (D102)
 
11:00-11:50  
 
12:00-12:50 Bil223-Lab Öğr.Gör. Levent YAVUZ (D101)    
   
13:00-13:50   Bil319 Sinyaller Sistemler Yrd.Doç.Dr. Alaa ELEYAN (D203)  
   
14:00-14:50    
   
15:00-15:50    
   
16:00-16:50      
     
17:00-17:50        
       
             
ÇARŞAMBA 08:00-08:50        
       
09:00-09:50 Bil103 Bilgisayar Müh. Giriş Yrd.Doç.Dr. Ferudun KESKİN (D204)   Bil303 İşletim Sistemleri Yrd.Doç.Dr. Wael ABDULAL (D104) BIL421 İleri Web Programlama  Öğr.Gör. Levent YAVUZ LAB
 
10:00-10:50 MAT211 Diferansiyel Denklemler Prof.Dr. Ziya YAPAR (AMFİ I)
11:00-11:50  
 
13:00-13:50   Bil215 Devreler 1 Yrd.Doç.DR. Gülden ELEYAN (D203) EEM311 Sayısal Analiz Yrd.Doç.Dr. Ferudun KESKİN (AMFİ I) Bil411 Mikroişlemciler Lab Öğr.Gör. Levent YAVUZ (D101)
 
14:00-14:50  
 
15:00-15:50 Bil101-Lab Yrd.Doç.Dr. Wael ABDULAL (D103)  
 
16:00-16:50      
     
17:00-17:50        
       
             
PERŞEMBE 08:00-08:50 MAT 111 Matematik I Prof.Dr. Muhammet KAMALİ (AMFİ I)      
   
09:00-09:50    
   
10:00-10:50      
     
11:00-11:50      
       
13:00-13:50     Bil449 Algoritma Tasarımı ve Analizi  Yrd.Doç.Dr. Wael ABDULAL (D103)  
     
14:00-14:50      
     
15:00-15:50   Bil219 Sayısal Tasarım Yrd.Doç.Dr. Alaa ELEYAN (D204)  
   
16:00-16:50      
     
17:00-17:50      
       
           
CUMA 08:00-08:50      
     
09:00-09:50 KIM 111Genel Kimya Öğr.Gör. Seda FANDAKLI (AMFİ I)   Bil437 Görüntü İşleme Yrd.Doç.Dr. Alaa ELEYAN (D203)
 
10:00-10:50  
 
11:00-11:50  
 
13:00-13:50 FIZ111 Fizik I Yrd.Doç.Dr. Ferudun KESKİN (D401)   BİL463 Adaptif Filtreler Yrd.doç. Gülden ELEYAN (D102)
 
14:00-14:50  
 
15:00-15:50  
 
16:00-16:50        
       
17:00-17:50      
           
Yrd. Doç.Dr. Ferudun KESKİN
Bölüm Başkanı